Hledáte bydlení pro sebe a svou rodinu v centru města a v blízkosti veškerých služeb? V tom případě mám pro Vás velmi hezký byt 3+kk na ulici Hradišťská ve Starém Městě. Byt vyniká zejména svým prostorem (83,7 m²) a velkými okny, kterými svítí do bytu dostatek přirozeného denního světla. Při vstupu do bytu se ocitnete ve velmi prostorné vstupní chodbě s vestavěnou skříní a dostatkem místa na odložení Vašich svršků. Chodba spojuje vchod do technické místnosti, koupelny, samostatného WC, ložnice i obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Z obývacího pokoje se dále dostanete do další větší ložnice s obrovskou vestavěnou skříní. Koupelna je na dnešní standard velmi prostorná a disponuje jak velkou rohovou vanou, tak i sprchovým koutem. Nechybí samozřejmě ani 2 umyvadla, takže Vám dopřeje dostatek prostoru i při vícečlenné domácnosti. Velkou předností v bytě je samostatná technická místnost (komora), kterou můžete využít nejen k uskladnění všech potřebných věcí, ale díky přívodu vody a odpadu i k napojení pračky a sušičky. Snad největší předností je lokalita bytu přímo v centru města s dostatkem parkovacích míst. Všechny potřebné služby a občanská vybavenost (lékař, obchod, škola, pošta, MHD, atd.) jsou v tomto případě opravdu na dosah ruky. Pokud Vás nabídka zaujala, rád bych Vás pozval na osobní prohlídku bytu. Budu se na Vás těšit.
Nemovitost: byt
Velikost: 3+kk / 83,7 m2
Cena:
3 190 000 Kč

Hledáte bydlení pro sebe a svou rodinu v centru města a v blízkosti veškerých služeb? V tom případě mám pro Vás velmi hezký byt 3+kk na ulici Hradišťská ve Starém Městě.

Byt vyniká zejména svým prostorem (83,7 m²) a velkými okny, kterými svítí do bytu dostatek přirozeného denního světla. Při vstupu do bytu se ocitnete ve velmi prostorné vstupní chodbě s vestavěnou skříní a dostatkem místa na odložení Vašich svršků. Chodba spojuje vchod do technické místnosti, koupelny, samostatného WC, ložnice i obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Z obývacího pokoje se dále dostanete do další větší ložnice s obrovskou vestavěnou skříní. Koupelna je na dnešní standard velmi prostorná a disponuje jak velkou rohovou vanou, tak i sprchovým koutem. Nechybí samozřejmě ani 2 umyvadla, takže Vám dopřeje dostatek prostoru i při vícečlenné domácnosti. Velkou předností v bytě je samostatná technická místnost (komora), kterou můžete využít nejen k uskladnění všech potřebných věcí, ale díky přívodu vody a odpadu i k napojení pračky a sušičky.

Snad největší předností je lokalita bytu přímo v centru města s dostatkem parkovacích míst. Všechny potřebné služby a občanská vybavenost (lékař, obchod, škola, pošta, MHD, atd.) jsou v tomto případě opravdu na dosah ruky.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád bych Vás pozval na osobní prohlídku bytu. Budu se na Vás těšit.