Rád Vám nabídnu ke koupi prostorný byt s dispzicí 3+1 v lokalitě Zlín - Padělky. Byt o celkové velikosti 72 m² má k dispozici 2 neprůchozí ložnice a velký obývací pokoj. Ve vstupní chodbě se nachází prostorná vestavěná skříň pro uskladnění všech potřebných věcí. Byt je z větší části v původním, ale velmi udržovaném stavu. Před 10 lety proběhla částečná rekonstrukce bytové jádra, kdy bylo původní umakartové jádro odstraněno a nahrazeno zděným jádrem. Vznikla tak koupelna s vanou a s místem na pračku a samostatné WC. K bytu náleží 2 skladovací prostory - jedna z těchto samostatných komor je přímo na patře u bytu a druhá v 1.PP bytové domu. Majitelé tudíž nebudou trpět nedostatkem místa pro ukládání sezónních věcí. Byt se nachází v 10.NP z celkově 13.NP kompletně revitalizovaného bytové domu. Právě umístění bytu ve vyšších patrech dopřává majitelům úžasný výhled na část Zlína - Podvesnou. V domě jsou k dispozici 2 výtahy, z nichž je jeden velkokapacitní a nehrozí problémy ani s případným stěhováním. V okolí domu jsou pro obyvatele k dispozici 2 velké parkovací plochy. Nemalou výhodou je i kompletně bezbariérový přístup do bytu a to díky plošině instalované v přízemí budovy. V 1.PP je také celkem 5 velkých společných místností (2 bývalé prádelny, 2 sušárny a kolárna). Celé přízemní společné prostory jsou monitorovány zabezpečovacím systémem. Přímo u bytového domu najdete i například obchod s potravinami nebo také zastávku MHD. Ale díky poloze bytového domu v blízkosti centra města to budete mít pěšky pouze pár minut. V případě Vašeho zájmu o bližší informace kontaktujte realitního makléře. Rádi Vás přivítáme na prohlídce tohoto hezkého bytu.
Nemovitost: byt
Velikost: 3+1 / 72 m2
Cena:
2 990 000 Kč

Rád Vám nabídnu ke koupi prostorný byt s dispzicí 3+1 v lokalitě Zlín - Padělky.

Byt o celkové velikosti 72 m² má k dispozici 2 neprůchozí ložnice a velký obývací pokoj. Ve vstupní chodbě se nachází prostorná vestavěná skříň pro uskladnění všech potřebných věcí. Byt je z větší části v původním, ale velmi udržovaném stavu. Před 10 lety proběhla částečná rekonstrukce bytové jádra, kdy bylo původní umakartové jádro odstraněno a nahrazeno zděným jádrem. Vznikla tak koupelna s vanou a s místem na pračku a samostatné WC. K bytu náleží 2 skladovací prostory - jedna z těchto samostatných komor je přímo na patře u bytu a druhá v 1.PP bytové domu. Majitelé tudíž nebudou trpět nedostatkem místa pro ukládání sezónních věcí.

Byt se nachází v 10.NP z celkově 13.NP kompletně revitalizovaného bytové domu. Právě umístění bytu ve vyšších patrech dopřává majitelům úžasný výhled na část Zlína - Podvesnou. V domě jsou k dispozici 2 výtahy, z nichž je jeden velkokapacitní a nehrozí problémy ani s případným stěhováním. V okolí domu jsou pro obyvatele k dispozici 2 velké parkovací plochy. Nemalou výhodou je i kompletně bezbariérový přístup do bytu a to díky plošině instalované v přízemí budovy. V 1.PP je také celkem 5 velkých společných místností (2 bývalé prádelny, 2 sušárny a kolárna). Celé přízemní společné prostory jsou monitorovány zabezpečovacím systémem.

Přímo u bytového domu najdete i například obchod s potravinami nebo také zastávku MHD. Ale díky poloze bytového domu v blízkosti centra města to budete mít pěšky pouze pár minut.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace kontaktujte realitního makléře. Rádi Vás přivítáme na prohlídce tohoto hezkého bytu.