S radostí Vám představuji novou zakázku - prodej novostavby rodinného domu v klidné části obce Bílovice. Pokud hledáte domov pro sebe a svou rodinu, narazili jste na to pravé. Rád Vám nabízím ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 6+1. Dům je vystavěn v nově vznikající lokalitě, v sousedství nově postavených rodinných domů, na krásném rovinatém pozemku s jihovýchodní orientací. Celá nemovitost je vystavěna jako nepodsklepený dvoupodlažní zděný dům s prostornou garáží pro osobní automobil. Dispozice: 1.NP - předsíň, koupelna s WC, technická místnost, garáž, pracovna, obývací pokoj s jídelnou a vstupem na terasu, kuchyně a chodba se schodištěm do druhého patra 2.NP - velká ložnice s balkonem a volnou šatnou, 2 samostatné dětské pokoje s balkonem, technická místnost, velký pokoj (současně sloužící jako dětská herna) a velmi prostorná koupelna s rohovou vanou a WC Interiér domu si můžete prohlédnout z pohodlí domova v naší virtuální prohlídce: https://1url.cz/IzsrP Celý dům má celkovou užitnou plochu 240 m², z toho jako obytnou plochu lze určit 210 m². Je velmi vhodný pro rodiny s 2 až 3 dětmi. Nemovitost je napojena na elektřinu, obecní vodovodní síť a kanalizaci. Vytápění domu je řešeno ústředním elektrokotlem s podlahovým topením po celém domě. Dům právě prochází finální kolaudací, která bude hotova do konce srpna 2020. Na domě není dokončeno zhotovení zateplení fasády, balkonů a terénní úpravy kolem domu. Celá nemovitost se nachází ve velmi klidné části obce Bílovice s dobrou dostupností do centra obce. Velkou výhodou je také dopravní dostupnost do všech větších okolních měst (Uherské Hradiště - 8 km - 13 min. jízdy autem, Uherský Brod - 17 km - 25 min. a Zlín - 19 km - 25 min.). Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se realitnímu makléři, který Vám rád podá bližší informace. Rádi Vás uvidíme na osobní prohlídce tohoto krásného domu.
Nemovitost: rodinný dům
Velikost: 6+1 / 240 m2
Cena:
5 490 000 Kč

S radostí Vám představuji novou zakázku - prodej novostavby rodinného domu v klidné části obce Bílovice.

Pokud hledáte domov pro sebe a svou rodinu, narazili jste na to pravé. Rád Vám nabízím ke koupi novostavbu rodinného domu s dispozicí 6+1.

Dům je vystavěn v nově vznikající lokalitě, v sousedství nově postavených rodinných domů, na krásném rovinatém pozemku s jihovýchodní orientací. Celá nemovitost je vystavěna jako nepodsklepený dvoupodlažní zděný dům s prostornou garáží pro osobní automobil.

Dispozice:

1.NP - předsíň, koupelna s WC, technická místnost, garáž, pracovna, obývací pokoj s jídelnou a vstupem na terasu, kuchyně a chodba se schodištěm do druhého patra

2.NP - velká ložnice s balkonem a volnou šatnou, 2 samostatné dětské pokoje s balkonem, technická místnost, velký pokoj (současně sloužící jako dětská herna) a velmi prostorná koupelna s rohovou vanou a WC

Interiér domu si můžete prohlédnout z pohodlí domova v naší virtuální prohlídce: https://1url.cz/IzsrP

Celý dům má celkovou užitnou plochu 240 m², z toho jako obytnou plochu lze určit 210 m². Je velmi vhodný pro rodiny s 2 až 3 dětmi. Nemovitost je napojena na elektřinu, obecní vodovodní síť a kanalizaci. Vytápění domu je řešeno ústředním elektrokotlem s podlahovým topením po celém domě. Dům právě prochází finální kolaudací, která bude hotova do konce srpna 2020. Na domě není dokončeno zhotovení zateplení fasády, balkonů a terénní úpravy kolem domu.

Celá nemovitost se nachází ve velmi klidné části obce Bílovice s dobrou dostupností do centra obce. Velkou výhodou je také dopravní dostupnost do všech větších okolních měst (Uherské Hradiště - 8 km - 13 min. jízdy autem, Uherský Brod - 17 km - 25 min. a Zlín - 19 km - 25 min.).

Pokud Vás naše nabídka zaujala, ozvěte se realitnímu makléři, který Vám rád podá bližší informace. Rádi Vás uvidíme na osobní prohlídce tohoto krásného domu.