Rád Vám nabízím ke koupi zděnou chatu v klidné části Malenovic u Zlína. Pokud toužíte po klidném rodinném odpočinku, tato nabídka dokáže splnit Všechna vaše očekávání. Chata je zděná a podsklepená se zastavěnou plochou 16 m², což poskytuje díky sklepu 30 m² užitného prostoru. Chata disponuje jednou obytnou místností, kterou v chladných večerech jednoduše vytopíte malými kamny. Díky 3 velkým oknům je v místnosti dostatek přirozeného světla.Z tohoto obytného prostoru se vstupuje na terasu s výhledem na pozemek. Pod obytnou místností je prostorná místnost, kterou majitelé využívají jako sklad a úložný prostor. Díky přivedené vodě z místní studny je možné zde zbudovat i menší kuchyni nebo klidně saunu (limitovat Vás bude pouze Vaše fantazie). U chaty je postavena dřevěná krytá pergola, kde můžete společně odpočívat, bavit se s přáteli u grilování nebo opékání. Z posezení pod pergolou máte výhled na celý pozemek u chaty. Celkově je chata udržovaná a v dobrém stavu. Ve spodní části pozemku jsou k dispozici parkovací místa pro Vás i návštěvy. Součástí chaty je také udržovaná zahrada, kde je vysázeno pár ovocných stromů a dostatek místa pro pěstování zeleniny. Umístění chaty v uzavřené a oplocené kolonii 7 chat Vám zaručí opravdu dostatek soukromí a klidu. Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád se s Vámi potkám na prohlídce této chaty – domluvte si termín s makléřem. Majitel si vyhrazuje právo při souběhu více zájemců vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. 
Nemovitost: Chata
Velikost: 1+0 / 24 m2
Cena:
690 000 Kč

Rád Vám nabízím ke koupi zděnou chatu v klidné části Malenovic u Zlína.

Pokud toužíte po klidném rodinném odpočinku, tato nabídka dokáže splnit Všechna vaše očekávání. Chata je zděná a podsklepená se zastavěnou plochou 16 m², což poskytuje díky sklepu 30 m² užitného prostoru. Chata disponuje jednou obytnou místností, kterou v chladných večerech jednoduše vytopíte malými kamny. Díky 3 velkým oknům je v místnosti dostatek přirozeného světla.Z tohoto obytného prostoru se vstupuje na terasu s výhledem na pozemek. Pod obytnou místností je prostorná místnost, kterou majitelé využívají jako sklad a úložný prostor. Díky přivedené vodě z místní studny je možné zde zbudovat i menší kuchyni nebo klidně saunu (limitovat Vás bude pouze Vaše fantazie). U chaty je postavena dřevěná krytá pergola, kde můžete společně odpočívat, bavit se s přáteli u grilování nebo opékání. Z posezení pod pergolou máte výhled na celý pozemek u chaty.

Celkově je chata udržovaná a v dobrém stavu. Ve spodní části pozemku jsou k dispozici parkovací místa pro Vás i návštěvy. Součástí chaty je také udržovaná zahrada, kde je vysázeno pár ovocných stromů a dostatek místa pro pěstování zeleniny. Umístění chaty v uzavřené a oplocené kolonii 7 chat Vám zaručí opravdu dostatek soukromí a klidu.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, rád se s Vámi potkám na prohlídce této chaty – domluvte si termín s makléřem.

Majitel si vyhrazuje právo při souběhu více zájemců vybrat kupujícího dle vlastních kritérií.