Prodej krásného bytu 3+1 v Olomouci - Nových Sadech.  Pokud hledáte byt pro sebe i svou rodinu, do kterého se můžete ihned nastěhovat, je tato nabídka pro Vás přímo ideální. Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt 3+1 s podlahovou plochou 70 m2 a lodžií. Velikost bytu a jeho dispozice je vhodná nejen pro rodinné bydlení, ale i jako investiční byt k následnému pronájmu. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí panelového bytového domu s výtahem a je bezbariérový.  Byt prošel rekonstrukcí a úpravou dispozic, kdy vznikl prostor pro 3 vestavěné skříně a větší kuchyni s jídelním koutem. Výhodou jsou i 2 samostatné a neprůchozí pokoje, kde jedna z ložnic má k dispozici vstup na lodžii. K bytu samozřejmě naleží i sklepní kóje a jsou k dispozici další společné prostory v domě. Bytová jednotka se nachází v Olomouci - Nových Sadech, na ulici Družební. V nejbližším okolí se nachází základní občanské vybavení včetně obchodu BILLA. I díky 50 m vzdálené zastávce MHD je dopravní dostupnost do centra města velmi dobrá. Doporučujeme si byt prohlédnout v naší virtuální prohlídce, stačí kliknout na odkaz https://my.matterport.com/show/?m=TSsEqeWEtXE Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte realitního makléře a domluvte si prohlídku. Pro zájemce o koupi zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Při souběhu více nabídek od více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit kupujícího dle vlastních kritérií.
Nemovitost: bytová jednotka
Velikost: 3+1 / 70 m2
Cena:
3 490 000 Kč

Prodej krásného bytu 3+1 v Olomouci - Nových Sadech. 

Pokud hledáte byt pro sebe i svou rodinu, do kterého se můžete ihned nastěhovat, je tato nabídka pro Vás přímo ideální. Dovolujeme si Vám nabídnout krásný byt 3+1 s podlahovou plochou 70 m2 a lodžií. Velikost bytu a jeho dispozice je vhodná nejen pro rodinné bydlení, ale i jako investiční byt k následnému pronájmu. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí panelového bytového domu s výtahem a je bezbariérový. 

Byt prošel rekonstrukcí a úpravou dispozic, kdy vznikl prostor pro 3 vestavěné skříně a větší kuchyni s jídelním koutem. Výhodou jsou i 2 samostatné a neprůchozí pokoje, kde jedna z ložnic má k dispozici vstup na lodžii. K bytu samozřejmě naleží i sklepní kóje a jsou k dispozici další společné prostory v domě.

Bytová jednotka se nachází v Olomouci - Nových Sadech, na ulici Družební. V nejbližším okolí se nachází základní občanské vybavení včetně obchodu BILLA. I díky 50 m vzdálené zastávce MHD je dopravní dostupnost do centra města velmi dobrá.

Doporučujeme si byt prohlédnout v naší virtuální prohlídce, stačí kliknout na odkaz https://my.matterport.com/show/?m=TSsEqeWEtXE

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte realitního makléře a domluvte si prohlídku. Pro zájemce o koupi zajišťujeme kompletní servis včetně zajištění financování za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Při souběhu více nabídek od více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit kupujícího dle vlastních kritérií.